Összesen: 44 db hozzászólás
Mathau | hozzászólásai | válasz erre | 2022.04.01 09:17:28 (78924) |
Igazából nem tudom. A lényeg, hogy ha már megvettem ezt a kütyüt, használhassam a funkcióját anélkül, hogy agyvérzést kapnék a sebességétől vagy a minőségétől.
[ előzmény: (78923) Discover, 2022.04.01 08:54:33] |
|
Mathau | hozzászólásai | válasz erre | 2022.03.31 11:45:48 (78920) |
Köszönöm, sajnos a max felbontása is elég tré, szóval marad az apránként letöltés. Amúgy nem teljesen értem azt sem, hogy a router mellett miért ilyen dög lassú, egy 70-80Mb-os csomagot 40-60 perc alatt tölt le...[ előzmény: (78919) Discover, 2022.03.30 18:48:17] |
|
Mathau | hozzászólásai | válasz erre | 2022.03.30 15:41:32 (78918) |
Tudja esetleg valaki, hogy nagy méretben, nagy területre (mondjuk egész Mo.), hogy tudok letölteni Birds eye térképet gpsmap 66s készülékre? |
|
Mathau | hozzászólásai | válasz erre | 2022.02.02 20:22:45 (78884) |
A trekkelés miatt gondoltam, meg jól bírja az aksija (mondjuk az extrém hideggel nem tudom, hogy fog megbirkózni)...[ előzmény: (78883) VP, 2022.02.01 14:22:35] |
|
Mathau | hozzászólásai | válasz erre | 2022.02.01 09:17:48 (78877) |
http://garmin.openstreetmap.nl
Ez nekem már egy ideje nem működik ha olyan területről van szó, amit kérvényezni kell és e-mailben küldik a linket ha elkészült. Régen jó volt, szerettem is, most viszont hiába a kérvény, kiírja, hogy a várakozási idő vagy 500 nap és valüban a hónapokja kérvényezettet sem készítétték el.[ előzmény: (78874) V_Gabor, 2022.01.31 19:37:11] |
|
Mathau | hozzászólásai | válasz erre | 2022.02.01 09:14:57 (78876) |
Hogy lehet egy ilyen IMG-t működésre bírni mapsourceban? Nem akarok és nem is tudom az egészet a kütyüre másolni :([ előzmény: (78875) Mr Zerge, 2022.01.31 22:03:51] |
|
Mathau | hozzászólásai | válasz erre | 2022.01.31 18:20:38 (78873) |
Elképesztő csúnya és sajnos cirilbetűs, de ha nem lesz más, ez is megteszi. Köszönöm![ előzmény: (78872) R.Guszty, 2022.01.31 10:51:33] |
|
Mathau | hozzászólásai | válasz erre | 2022.01.31 09:26:46 (78870) |
Esetleg tudna valai ajánlani, vagy küldeni Kelet-Szibéria (Yakutföld) térképet? Vagy méginkább egész Oroszországot? |
|
Mathau | hozzászólásai | válasz erre | 2022.01.13 15:37:14 (78862) |
Grossglockner környékét kerestem, de igazából VP már elküldte a régi verziót, amin rajta van, szóval miattam ne strapáld magad :)[ előzmény: (78861) mgpx, 2022.01.13 10:41:04] |
|
Mathau | hozzászólásai | válasz erre | 2022.01.13 10:01:32 (78858) |
Köszönöm, ezt letöltöttem, de nem jelenít meg semmit mondjuk ott Ausztriában, ahova éppen megyek.[ előzmény: (78856) Hev, 2022.01.12 22:34:57] |
|
Mathau | hozzászólásai | válasz erre | 2022.01.12 20:27:03 (78852) |
Megvan valakinek az openmaps.eu-ról valamilyen (minél újabb) Európa térképe és esetleg megosztaná velem? |
|
Mathau | hozzászólásai | válasz erre | 2020.01.25 12:23:41 (77982) |
Sziasztok! Használ vagy ért valaki Garmin Zümo 595-höz? Megyűlt a bajom a poik feltöltésével illetve megjelenítésével... |
|
Mathau | hozzászólásai | válasz erre | 2018.08.16 20:16:53 (77091) |
És még egy olyan kérdésem van, hogy egy Garmin GPSMap64-nél, hogy tudom azt megcsinálni, hogy amikor mapszósszal telepítem a térképet, akkor az SD kártyára tegye ami benne van és ne a beépített tárhelyre? |
|
Mathau | hozzászólásai | válasz erre | 2018.05.03 17:25:03 (76884) |
Ezen nincs mapsource, es sajna kartyat sem lehet bele rakni, csak a belso memoja van.[ előzmény: (76882) Eszti és Robi, 2018.05.03 14:03:29] |
|
Mathau | hozzászólásai | válasz erre | 2018.05.02 17:08:45 (76875) |
Sziasztok!
Van egy kütyüm, egy GPSMAP 62-es GPS. Nem egy mai darab, akkor vettem amikor kijött vele a Garmin. Az idők folyamán nagyon belassult, alig győzöm kivárni, hogy betöltse a térképdarabkákat. Mostanában pedig sokszor lefagy a térkép, tehát nem mozdul a kurzor, ellépni el tudok a térképről más menüre, de visszalépve sem oldódik meg a probléma, egyedül az újraindítás segít.
Van esetleg bármi ötletetek, hogyan tudnám ismét gatyába rázni, vagy el kell dobni és újat venni? |
|
Mathau | hozzászólásai | válasz erre | 2015.02.09 20:39:33 (72950) |
Köszi! Így már egy fokkal jobb, már csak az utakat nem rajzolja, a felületek megvannak :)[ előzmény: (72949) erchegyia, 2015.02.09 18:30:54] |
|
Mathau | hozzászólásai | válasz erre | 2015.02.09 17:48:23 (72948) |
Sziasztok!
Dakota 10 térkép témában tudna nekem valaki segíteni?
A probléma az, hogy felmegy rá a tuhu, látja is a készülék, csak az van engedélyezve és mégsem rajzolja ki a térképet. |
|
Mathau | hozzászólásai | válasz erre | 2011.02.03 19:24:23 (54841) |
Sziasztok!
Van valami olyan halvány emlékem, hogy a régi magellánomnál (explorist 500) valaki mondott egy olyat, hogy letöltöttem egy térképet és a kütyün kis piktogrammokat rajzolt a turistautakra az éppen aktuális jelzéssel.
Az biztos, hogy openmaps-os cucc volt. Tudja valaki, hogy mi lehet ez és, hogy tudom-e használni garminra is? |
|
Mathau | hozzászólásai | válasz erre | 2010.01.29 20:11:49 (46213) |
Most már minden okés! Köszönöm a segítséget!
Még a . és névtelen utas kérdésemre a választ tudja valaki?[ előzmény: (46212) Mathau, 2010.01.29 20:01:10] |
|
Mathau | hozzászólásai | válasz erre | 2010.01.29 19:57:16 (46210) |
Nos haladtam. A tuhu fent van ez fajin. A másik nem. Először felraktam úgy ahogy mondtad akkor csak a open maps került fel. Utána ráraktam fel a tuhut. A térképek menüben opcióknál csak a tuhu látszik. Mit rontok el?
Nomeg ha már elkezdtem akkor elárulhatnád a . és a névtelen út jelentését:)[ előzmény: (46209) Mathau, 2010.01.29 19:48:42] |
|
Mathau | hozzászólásai | válasz erre | 2010.01.29 19:03:36 (46199) |
Melyik verziót?
Ezt töltöttem le Turistautak: felületek+szintvonalak a 71megás file telepítőt és mapszószban raktam rá.[ előzmény: (46198) diego, 2010.01.29 18:59:25] |
|
Mathau | hozzászólásai | válasz erre | 2010.01.29 18:41:51 (46197) |
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy, hogy lehetne azt megoldani, hogy a tuhu kiírja az utak nevét ha ráviszem a kurzort. Régebben volt ilyen, ha jól emlékszem. p+ meg névtelen út meg ilyenek-et írt ki. Most ha felrakom a tuhu-t olyan mintha a szintvonalak felsőbb rétegben lennének, és rá sem tudom vinni a kurzort az útra mert felette vannak a szintek. Remélem érthető. Egyébként coloradot használok.
Valaki esetleg tud segíteni? |
|
Mathau | hozzászólásai | válasz erre | 2008.02.27 17:13:59 (26616) |
Mármint a 300 és 400 közt csak ennyi a különbség?
Nincs szükségem amerikai térképre...Viszont ha csak ennyi a különbség akkor nem értem mért volt annyi diferencia a megjelenés időpontjában.[ előzmény: (26613) Csuhás, 2008.02.27 16:05:06] |
|
Mathau | hozzászólásai | válasz erre | 2008.02.27 15:58:46 (26612) |
Sziasztok!
Beszéltek itt a coloradoról, csak azt nem tudom, hogy a 300-ról, vagy a 400t-ről.
Én az utóbbit készülök megvenni, íbéjen.
Mi a véleményetek, javaslatotok, esetleges tapasztalatotok ezzel a készülékkel kapcsolatban? |
|
|
|