Összesen: 11 db hozzászólás
FTom | hozzászólásai | válasz erre | 2020.08.28 12:08:50 (6871) |
"A tájegységek most nem hozzáférhetők!
2020.01.27 a geocaching.hu új szerverre költözik.
Mivel a POI adatbázis a geocaching.hu-n van, a biztonság kedvéért leállítottam a hozzáférést.
A költöztetés befejeztével még ellenőrzöm, rendben elérhető az új helyen a POI adatbázis."
Mikor lehet majd újra használni a fel- és letöltést?[ előzmény: (6870) Old Eye, 2020.08.28 08:47:52] |
|
FTom | hozzászólásai | válasz erre | 2019.05.07 13:05:06 (6784) |
Palló tényleg nincs már ott egy ideje, de időszakos átkelési lehetőség mindig van. Lehet kerülni egy kicsit északabbra, de mi pl. gázlóként használtuk a helyet februárban. Persze kerékpárral Nyírmártonfalva felé érdemes kerülni, ezt ajánlottam is Gábornak az AK-túrájánál. A környéki szekérutakból, ösvényekből többet is felszerkesztettem februárban a TuHu-ra, a gázló és néhány egyéb javítás még hátra van a bejárásokból.[ előzmény: (6783) Güszi, 2019.05.07 06:00:55] |
|
FTom | hozzászólásai | válasz erre | 2018.11.17 21:06:55 (6625) |
Legutóbb áprilisban szerkesztettek a Kőszegi tájegységben. Most néhány kisebb változtatást tettem, így holnapra bekerülhetnek a garmin kimenetekbe az utóbbi fél év web-es változtatásai is. A kb. 10 napja felvitt új POI-jaid szerencsére ebben a tájegységben vannak (persze szerepeltek is a szerkesztésre letöltött fájlban), ezért be fognak kerülni a kimenetekbe. [ előzmény: (6623) Ákibard, 2018.11.17 16:53:08] |
|
FTom | hozzászólásai | válasz erre | 2016.04.24 18:25:12 (6283) |
Köszönöm a választ. A Kati hídnál módosítottam a megjegyzést, a Homoki majornál töröltem.[ előzmény: (6282) Güszi, 2016.04.24 08:34:59] |
|
FTom | hozzászólásai | válasz erre | 2016.04.20 14:08:47 (6279) |
Próbáltalak elérni a freemail címeden, turistaút-csomópontokkal kapcsolatban. Nem működött (address rejected).[ előzmény: (6275) Güszi, 2016.03.25 15:22:01] |
|
FTom | hozzászólásai | válasz erre | 2014.09.24 09:12:09 (6025) |
A poi-k rögzítésének pontosságáról is írtam az imént választ Norbee97 hozzászólására, a kütyük fórumban. Remélem, azt is figyelembe veszi majd, mert egyébként dícséretes, és hasznos lehet a munkája.[ előzmény: (6023) Old Eye, 2014.09.23 22:01:03] |
|
FTom | hozzászólásai | válasz erre | 2012.10.04 08:50:58 (5105) |
Erre, a pontra célzol, ahol a műholdkép szerint sincs kút, viszont a vasúti átjáró előtt, csak kb. 100 m-nyire innen, és csupán 9 nappal később felvett poi jelenti az Agip kutat, ami a www.agip.hu alapján jól azonosítható. Az egyik poi-t törölni kellene.[ előzmény: (5104) ID24, 2012.10.04 06:46:12] |
|
FTom | hozzászólásai | válasz erre | 2012.07.23 10:56:47 (4954) |
Én is köszönöm, gyors voltál! Szerencsésen éppen ma 10 órára volt ütemezve az értesítő üzenet a változásról, onnan tudom. Megint csak a kért szövegrészlet jelenléte miatt küldött levelet a szerver. Elküldtem a profilt az e-címedre.[ előzmény: (4953) Old Eye, 2012.07.23 09:43:49] |
|
FTom | hozzászólásai | válasz erre | 2012.07.23 09:38:08 (4952) |
A felhasználói profilomban már régebben beállítottam, hogy értesítés jöjjön arról, ha POI-változás történik a megyénkben. Ez a szolgáltatás rosszul működik (jeleztem annak idején Andrásnak), hiába pipálom ki a megyét, nem tárolja el a szerver. Így csak elvétve jön egy-két kósza levél, amikor "Hajdú" szövegrészt talál a rendszer (ezt a beállítást megőrzi), így került be az alábbi változás, múzeumról emlékműre, július 8-i 20:07 időponttal. Sajnos az N egész koordinátát elírta valaki 48 helyett 40-re, így Meszesről, Szendrő környékéről bőven kicsúszott délre az országból.
Kíváncsi vagyok, melyik tájegységben találnám meg, mert ott javítanám. De addig is, aki tud POI-lapot szerkeszteni, módosítsa már, legyen szíves:
http://turistautak.hu/poi.php?id=13557 |
|
FTom | hozzászólásai | válasz erre | 2011.03.16 16:23:04 (3649) |
Több éve fennálló hiba, már többször megírtam Andrásnak levélben: értesítések beállításánál hiába jelölöm ki, hogy új POI megjelenésénél email érkezzen (pl. Hajdú-Bihar megyét kijelölöm), a profilban nem tárolódik el, azaz törlődik a "pipa" a megyenév melletti rubrikából. De ugyanez a helyzet a most bekerült, bővített típuslista oszlopával is, ott sem marad meg egyik rubrikában sem a kijelölés. A mostani átalakításokkal lehetne ezt orvosolni? |
|
|
|