Előzmények
bigmick | hozzászólásai | válasz erre | 2021.07.10 22:10:29 (80210) |
Első próbálgatások eredménye:
1. Szűrés: csak a saját ládáim (van 3), majd Geomap OK gomb:
Geomap bejön, mutatja a 3 ládát. Jó
2. Szűrés: csak a saját ládáim, plusz az általam megtaláltak, de csak Fejér megyében (össz. 151 láda),
majd Geomap OK gomb:
Geomap bejön, a 151 ládából mutat 2-t. Nem jó
3. Szűrés: csak az általam megtaláltak, de csak Fejér megyében (össz. 148 láda),
majd Geomap OK gomb:
Geomap bejön (félig), szürke képernyő, se térkép, se láda. Nagyon nem jó
4. Szűrés: csak az általam megtalált, megszűnt ládák (össz. 115 láda),
majd Geomap OK gomb:
Geomap bejön (félig), szürke képernyő, se térkép, se láda. Nagyon nem jó
5. Szűrés: csak a Vas és Zala megyei, általam még meg nem talált, kereshető ládák (össz. 120 láda),
majd Geomap OK gomb:
Geomap bejön, a 120 ládából mutat 25-öt. Nem jó[ előzmény: (80209) gusty, 2021.07.10 21:49:58] |
|
Fazék | hozzászólásai | válasz erre | 2021.07.09 11:22:38 (80196) |
Sajnos a geomap-hoz még nincs kifejlesztve a ládaadatok átvitele, de gusty már dolgozik rajta. Reméljük hamarosan elérhető lesz ez a funkció is.[ előzmény: (80195) kofarago, 2021.07.09 10:46:35] |
|
kofarago | hozzászólásai | válasz erre | 2021.07.09 10:46:35 (80195) |
Sziasztok! Nekem a GeoMap mindig ugyanazt a teljes láda listát mutatja, ha be van jelölve, ha nincs "csak a fenti lista ládái legyenek rajta". Mit ronthatok el? Nagyon jó lenne, ha látnám mi hol van útvonal tervezéskor. |
|
|
|