Előzmények
olahtamas | hozzászólásai | válasz erre | 2018.11.21 12:20:24 (6633) |
Van e értelme a fkm POI-k interpolálásának a sodorvonal mentén?
Mert úgy fel lehetne vinni a hiányzókat, de az már nem terepi felmérés.
Vagy aki használja a térképet, az úgy is ki tudja találni, hogy merre keresse a köztes pontokat, ezért nem érdemes gyarapítani felmérendő poikkal az adatbázist?[ előzmény: (6632) cseremoha, 2018.11.21 10:33:31] |
|
cseremoha | hozzászólásai | válasz erre | 2018.11.21 10:33:31 (6632) |
POI-k leválogatásánál jelöld be
1. a "km-/útjelzőkő" POI típust,
2. azokat a megyéket melyeket érint a Tisza,
3. a név-részlet mezőbe írd be hogy "fkm",
majd indítsd el a keresést. (207 találatott kaptam)
Amennyiben a találati listát sorba rendezed a név alapján, akkor könnyen kiszűrheted a dunai fkm-eket is.
A megmaradt közel 180 találatot már gyorsan át lehet nézni és kivenni belőle pl. a Bodrog fkm-eit.
Ezen számok alapján megállapíthatjuk, hogy a tiszai fkm-ek tekintetében közel sem teljes (vagy hibátlanul paraméterezett) az adatbázisunk. :-(
[ előzmény: (6630) Marian x, 2018.11.20 11:03:27] |
|
Marian x | hozzászólásai | válasz erre | 2018.11.20 11:03:27 (6630) |
Tudna valaki segíteni ? Hogyan lehet megnézni Tisza folyamkilométer tábla GPS koordinátákat ? Már próbáltam minden módon :-( |
|
|
|