Összesen: 33 db hozzászólás
karcsi9641 | hozzászólásai | válasz erre | 2021.12.29 15:31:19 (4319) |
Nekem a Chrome-ban kifogástalanul működik most is. Én már nagyon régen csak a Chrome-ot használom.[ előzmény: (4317) Zergi, 2021.12.29 13:53:47] |
|
karcsi9641 | hozzászólásai | válasz erre | 2021.09.11 09:31:24 (4241) |
Köszi a választ. Mobilon, és asztali gépen az EDGE-vel nálam is megy, úgyhogy fennakadást nem okoz.[ előzmény: (4240) V_Gabor, 2021.09.11 07:32:46] |
|
karcsi9641 | hozzászólásai | válasz erre | 2021.09.10 17:48:25 (4239) |
Sziasztok!
Most nálam nem reagál semmire a Geomap.
A korábbi panaszok idején nálam gond nélkül működött.
GOOGLE Chrome |
|
karcsi9641 | hozzászólásai | válasz erre | 2020.03.26 15:49:31 (3289) |
Köszönöm szépen, de azért egy jót sétáltam. Ezért jó a város szélén lakni, senkivel sem találkoztam.[ előzmény: (3288) gusty, 2020.03.26 15:38:45] |
|
karcsi9641 | hozzászólásai | válasz erre | 2020.03.26 14:23:05 (3284) |
Az adatlapomon az alábbi térkép jelenik meg a megtalálásaimról. Mi lehet az oka?
Előre is köszi a segítséget.
|
|
karcsi9641 | hozzászólásai | válasz erre | 2019.10.20 11:01:46 (2785) |
Kérdeznék egy hozzáértőt:
A MapSource-ra feltöltött térképek közül lehet-e törölni, (ha igen akkor hogyan), amire már nincs szüségem.
Nálam már káosz van.
Előre is köszi a segítséget. |
|
karcsi9641 | hozzászólásai | válasz erre | 2019.09.01 06:05:04 (2589) |
Egy érdekes dolgot tapasztaltam tegnap,kivácsi lennék. mi okozhatta.
A GCSPIR ládánál logoltam az alábbi megtalálást mobiltelefonnal:
"2019.08.31 05:57 - Megtaláltam - szerkesztés
[g:hu 1.6.4]"
De én reggel 06:00-kor indultam Sopronból, személyvonattal! A telefon a pontos időt mutatja.
Van erre magyarázat?
|
|
karcsi9641 | hozzászólásai | válasz erre | 2019.06.26 11:00:39 (2455) |
Lehet, hogy én ennyi év alatt nem jöttem rá, hogy kvázi feljegyzést is lehet valamelyik logfajtával készíteni, amit csak én látok?
Például multik jelszórészletét?[ előzmény: (2454) Pilis50, 2019.06.26 09:33:18] |
|
karcsi9641 | hozzászólásai | válasz erre | 2019.01.04 11:43:05 (2114) |
A GeoMap nálam is ezt csinálja, pedig az oldalon be vagypk jelentkezve.
Próbáltam kilépni-belépni, de ez sem segít.[ előzmény: (2113) Szilágyiék, 2019.01.04 11:31:18] |
|
karcsi9641 | hozzászólásai | válasz erre | 2017.08.22 09:34:05 (919) |
2017.08.18.09:16 kor letöltöttem egy ládalistát, ami Zala-megyét is tartalmazza.
Feljegyeztem magamnak, hogy melyik ládákat akarom Hévizen megkeresni. Ezek között szerepelt a
http://geocaching.hu/caches.geo?id=751 láda a többi kereshető hévizi ládával együtt.
A helyszínen megdöbbenve tapasztaltam, hogy ez a láda nincs a kütyün. Hazaérve megnéztem, a letöltött listában, és ott sem szerepel.
Tapasztalt már valaki ilyen problémát?
Szerencsére a helyszinen telefonnal le tudtam tölteni, így megtaláltam. |
|
karcsi9641 | hozzászólásai | válasz erre | 2017.03.20 11:58:01 (429) |
Nem konkrétan erre a ládára vonatkozott a kérdésem, de ezek szerint ez a probléma fennáll, és szerintem sok embernek okoz bosszúságot.[ előzmény: (425) Attibati, 2017.03.20 10:51:40] |
|
karcsi9641 | hozzászólásai | válasz erre | 2017.03.20 10:09:01 (424) |
Lehet hogy én bénázok, de nem tudok rájönni a megoldásra:
Ha kapok a rendszerből egy emailt "Lényegesen megváltozott geoláda" témában hogyan lehet kitalálni hogy mi változott, ha azt a rejtő a ládaoldalon nem tünteti fel illetve, nem jelzi valamilyen formában?
Előfordult már, hogy felhivtam a rejtőt, és kiderűlt, hogy csak egy magyartalan megfogalmazást irt át.
Az imént jött ez az értesités:
[geocaching.hu] Lényegesen megváltozott geoláda: 239. Jeli arborétum [GCJELI]
Ki lehet ebből találni hogy mi változhatott?
Előre is köszönöm a segitséget, kioktatók kiméljenek! |
|
|
|