Összesen: 5 db hozzászólás
graffz | hozzászólásai | válasz erre | 2018.10.15 17:13:03 (1861) |
Csak rajtam keresztul pár tucat ember használja :-)
Aki Navitelbe vagy Osmandüba tolt be geoládát...
Mikor ezt irtam par eve, talan meg nem is volt API...
Persze, újrairhatnam a programot nulláról, de erre most se idom se energiam.
Akkor inkább legyen rossz néhány láda :-(
Ha esetleg php/pl/c a program, szivesen kijavitom ezt az egyetlen problemat benne (33 eve programozok)
[ előzmény: (1859) gusty, 2018.10.15 14:35:34] |
|
graffz | hozzászólásai | válasz erre | 2018.10.15 11:36:48 (1857) |
OSMAND-ban nézem a ládákat, saját programommal: www.zotyo.hu/navitel/osmand.htm
Van nehany olyan MEGTALALT tobb pontos lada, aminek egyik pontja NEM megtalalt ladakent latszik!
Peldaul GCLFAL. Kiderult: a geocaching.hu-rol CSV formaban letoltott adatokban hiba van.
A rossz sor:
GCLfal-2: ...,"47 42.803, 19 5.217"Pest",1,"Wap...
A masik negy pont jo, ilyesmik:
GCLfal-1: ...,"47 42.566, 19 5.231, 104 m","Pest",1,"Wap...
Szerintem a 2. pontnal nincs magassag adat, es ettol elcseszodik a kiiras :-(
Kinek kellene irjak ez ugyben?
köszi
|
|
|
|